REMNANT 2’DE HANDLER DERSLIKı YANıNDA SEMPATIK BIR TEKNIK ARKADAşıYLA GELIYOR

Remnant 2’de Handler Derslikı Yanında Sempatik Bir Teknik Arkadaşıyla Geliyor

Remnant 2’de Handler Derslikı Yanında Sempatik Bir Teknik Arkadaşıyla Geliyor

Blog Article


“Best Friends” fragmanına dide atalım

Remnant: From the Ashes’ın devam oyunu Remnant 2, bir aksilik gerçekleşemez, bir erteleme görmezse birkaç kamer sonra piyes severlerle buluşacak. Bunun muhtevain hazırlıklar sürerken, yeni fragmanlar da gelmeye devam ediyor. Bu seferki fragman oyunun Handler sınıfından geldi, nezdinde küçük bir bile sürprizi vardı:


“Best Friends” kafalığıyla paylaşılan fragmanımızda, birey bir çalgı eşliğinde kumar boyunca karakterimize haremlik edecek köpek dostumuzla tanışıyor, Handler klasının nite bir olta deneyimi vadettiğine üzerine kesitler izliyoruz. Karakterimiz üzere it dostumuzun da çatışmalarda kesinlikle bir rol üstleneceğini görüyoruz fragmanda. Oyuncuların Handler klasını yeğleme etmesi sinein münasebetlerden birisi bile bu sempatik dostumuz olur mu, ne dersiniz?

Remnant 2, bu yaz aylarında olta severlerle buluşhamur hazırlanıyor. Remnant: From the Ashes’ı geride bırakabilecek bir düzen olacağı izlenimini veriyor. Bu türlü olup olmadığını birkaç kamer sonra sürekli oyun beraberinde göreceğiz.

Report this page